O projektu

Piano2Projekt Administrativního centra PIANO je koncipován jako polyfunkční, s prostorem pro kanceláře i obchodní jednotku či několik jednotek v parteru.

 

Objekt má pět nadzemních podlaží se zhruba 9 000 čtverečními metry pronajímatelné plochy, každé z podlaží tak nabízí přibližně 2 000 m².

Nájemci administrativního centra PIANO budou vždy v centru dění. Vynikající dopravní dostupnost a pěší dosažitelnost veškerých úřadů, centra města i okolních rezidenčních čtvrtí patří k hlavním přednostem Administrativního centra PIANO.

Umístění centra navazuje na historický střed Českých Budějovic, a přitom se nachází na rohu dvou tradičních a oblíbených městských tříd: ulic Mánesova a Lidická. I s ohledem na příhodné umístění v pěší dostupnosti centra či zastávky MHD je zajištěn budoucí klidový provoz budovy a tedy velký benefit pro všechny zaměstnance či návštěvníky objektu, kteří se rozhodnou využít hromadnou dopravu.

V těsném sousedství Administrativního centra PIANO najdete Magistrát města České Budějovice, Krajský úřad Jihočeského kraje, budovu Krajského soudu, Katastrální úřad či jednu ze dvou hlavních poliklinik ve městě. V krátké docházkové vzdálenosti naleznou uživatelé centra veškeré další významné městské instituce, jakož i další kulturní, sportovní nebo nákupní centra.

Díky nezaměnitelnému vzhledu se PIANO stane významnou orientační dominantou pro obyvatele města i řidiče, kteří projíždí přes jednu z nejfrekventovanějších křižovatek ve městě. Pohodlný vjezd do podzemních garáží administrativního centra usnadní přehledná a dostatečně dimenzovaná rampa. Návštěvy budou moci využít také omezený počet parkovacích míst sousedících s budovou na povrchu.