Investor

ExpandiaExpandia se zabývá investováním do projektů soukromého a rizikového kapitálu v České republice a v zemích střední a východní Evropy. Své investiční priority spatřuje ve dvou základních oblastech: první jsou industriální investice v oboru výroby a služeb, v rámci kterých společnost obvykle posuzuje možnosti akvizic existujících společností, nebo projekty v raných stádiích svého rozvoje (green-field, start-up, early-stage). Druhou nosnou skupinou jsou projekty realitní (rezidenční, administrativní, hotelové či logistické). Více informací o skupině Expandia naleznete na www.expandia.cz.

 

 

piano_inv_pro web

Další projekty společnosti Expandia

Avalon Business Center

AvalonAVALON je nejnovějším a největším administrativně – obchodním centrem v Plzni. Nachází se nedaleko historického centra krajské metropole a jako jediný v centru nabízí až 2 500 m² kancelářských ploch na jednom uceleném podlaží. Celkem nabízí AVALON 14 500 m² pronajímatelné plochy. V roce 2008 získal projekt cenu Stavba roku Plzeňského kraje 2007 – Rekonstrukce.

Nájemci jsou v současnosti například:

Sony DADC, ABB s.r.o., Swiss Life Česká republika,   Provident Financial s.r.o., Sanaplasma, Wincor Nixdorf, Konplan  či Kromberg & Schubert s.r.o a mnoho dalších.

 

 

Trilogy Logistic Park Tomilino

TrilogyTrilogy park TOMILINO je jedním z nejmodernějších logistických areálů v regionu Moskvy i v celé Ruské federaci. Projekt se nachází 6 km jihovýchodně od Moskvy v blízkosti moskevského dálničního okruhu. Svou kvalitou, vzdáleností a dopravní dostupností se řadí mezi výjimečné logistické projekty.

Projekt byl dostavěn a zkolaudován v roce 2010 a svým nájemcům nabízí v 19-ti hektarovém areálu přibližně 101 000 m² skladových ploch a 5 000 m² kanceláří.Logistický park je dnes plně pronajat významným společnostem, jako je AUCHAN, BILLA, UNIWEG a další.

Společnost EXPANDIA byla investorem projektu spolu se skupinou PPF a rusko-holandskou společností NedAgro. Vedle účasti na řízení se Expandia aktivně účastnila fáze přípravy i výstavby projektu.

 

Hotel Clement

ClementHotel Clement je nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel v centru Prahy.

Skupina Expandia je vlastníkem i provozovatelem hotelu s kapacitou 77 pokojů.